Kontakt

Volejte, pište a pak k nám na Radost přijeďte.

Naše osada se historicky jmenuje DOL, ale všude na internetu ji najdete jako Důl, případně jako zastávku Sedlice-Důl.

RZ - RADOST

Sedlice - Důl 104

Blatná 388 01

Nejsme součástí Blatné.

+420 608 071 005

info@rz-radost.cz

GPS: 49°23'49.523"N, 13°59'32.550"E

Jak se k nám dostanete?

Zavolejte klidně z cesty, ať zbytečně nebloudíte. 

CESTA Z PRAHY

Vyjeďte na dálnici D4 na Strakonice. Na cca 75 km od Prahy sjeďte na Mirotice a pokračujte dále na Blatnou přes vesnice Strážovice a Lom. Na rozcestí hned za Lomem odbočte vlevo (spíše rovně) na směr Sedlice. Přejeďte kopec a areál leží na pravé straně. 

CESTA Z PÍSKU

Vyjeďte z Písku směr Plzeň - Praha. Sjeďte na silnici č.E49 na Plzeň. V Sedlicích odbočte doprava na Mužetice a odtud vlevo na směr Lom. Sjeďte z kopce dolů a areál leží vlevo v osadě Dol. 

CESTA ZE STRAKONIC 

Vyjeďte ze Strakonic směr Blatná přes Radomyšl. Po příjezdu na E49 odbočte vlevo do Sedlic. V Sedlicích odbočte vpravo na Mužetice a odtud vlevo na směr Lom. Sjeďte z kopce dolů a areál leží vlevo v osadě Dol.

CESTA Z BLATNÉ

Vyjeďte směr Písek. Po příjezdu do Sedlic odbočte doprava na Mužetice a odtud vlevo na směr Lom. Sjeďte z kopce dolů a areál leží vlevo v osadě Dol.

ORIENTAČNÍ VZDÁLENOSTI:

Praha 85 km
Plzeň 71 km

České Budějovice 71 km
Tábor 67 km
Příbram 39 km

Strakonice 27 km
Písek 21 km
Blatná 11 km
Zvíkov. podhradí 21 km
Sedlice 5km

PĚŠKY A NA KOLE:

Cesta k nám není moc frekventovaná. V obou směrech je lemována stromy a někde ještě potkáte ty klasické kamenné patníky. Je třeba se vyhnout hlavním silničním trasám jako je např. výpadovka na Plzeň, kde je provoz silnější.

AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ:

Do IDOS zadávejte vždy zastávku "SEDLICE-DŮL" (Sedlice - okres Strakonice). Autobusová spojení k nám fungují mimo víkendy a svátky. 

VLAKOVÉ SPOJENÍ:

Nejbližší vlaková zastávka se nachází na kraji Sedlice přímo u výjezdu na Mužetice, tedy ve směru k nám. Jedná se o zastávku "Sedlice město". 

Vlak spojuje Strakonice s Blatnou a jezdí i ve víkendy a svátky.