O nás

Ubytování u Blatné pro školy v přírodě, sportovní soustředění, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní akce, svatby. 

Rekreační zařízení Radost

levné ubytování u Blatné na samotě u lesa.

Rekreační zařízení Radost nabízí ubytování v jižních Čechách na Strakonicku, 9 km od malebného jihočeského městečka Blatná. Jeho okolí oplývá množstvím lesů, luk a rybníků. Tento kraj byl mezinárodní organizací UNESCO zařazen mezi nejčistší přírodní lokality ve střední Evropě, a díky tomu je zvláště vhodný pro ubytování škol v přírodě, rodin s dětmi, sportovních soustředění, firemních akcí,  ale i pro pořádání svateb a letních táborů pro děti. 

Na své si však přijdou i milovníci houbaření, horských kol, rybaření, běžkaření a individuální turistiky. V blízkém okolí je řada turisticky zajímavých míst. Můžete navštívit vodní zámek Blatná, hrad Zvíkov, přehrada Orlík, tvrz Kestřany, zámek Lnáře a také historická města jako např. Písek, Tábor.

Dominantou areálu je zemanský statek se stylovou jídelnou upravený pro rekreační účely. Další ubytování nabízíme v hlavní budově s tělocvičnou a v klasických chatičkách. Na Radosti můžete využít také salaš/bar, obchůdek, kolárnu, učebnu, 2 společenské místnosti a venku pak ohniště, bazén, fotbalové hřiště s umělým povrchem na minikopanou, basketbalové hřiště, antukové hřiště, tyče na šplh, v létě taneční stage a velké prostranství na další aktivity. Vše najdete v plánku areálu. 

Naše kvalitní kuchyně připravuje hotová jídla formou polopenze nebo plné penze v jednotném menu, raut či opékání dle dohody. Vyjdeme vstříc i vegetariánům a lidem s bezlepkovou dietou (nutno dovést vlastní přílohy) či jiným stravovacím omezením. Tyto individuální požadavky je nutné nahlásit předem. 


Tam, kde mají hnízda vlaštovky a jiřičky, tam žijí dobří lidé. 

UŽITEČNÉ INFORMACE: